2018

19. mai - rahvusvaheline Muuseumiöö "Öös on pidu"

 

19. mail pidutsetakse muuseumites üle terve Eesti – toimub rahvusvaheline muuseumiöö „Öös on pidu“!

Tule Põltsamaale ja saa osa meie programmist:

🌟 kl 10 Põltsamaa lossihoov avatud: muuseumid, kirik, veinikelder, käsitöökojad

🌟 kl 16–22 Raku-keraamika põletus lossihoovis, valmista endale oma PIDUNÕU. Osalustasu 7 eurot, korraldab Põltsamaa Kunstiselts.

🌟 kl 18–23 Hilisõhtuni on avatud (tasuta!): Põltsamaa Muuseum, kirik ning veinikelder koos toidumuuseumiga

🌟 kl 19 Pildiprogramm Põltsamaa Muuseumis – Peod Põltsamaal viimase 100 aasta jooksul. Kohvi ja kook.

🌟 kl 21–21.30 Oreli- ja plokkflöödimuusika pooltund kirikus. EELK Põltsamaa Niguliste koguduse plokkflöödiansambel ja organist Ülle Noormägi.

🌟 kl 22 Ol' Mill blues-rock kontsert Põltsamaa lossirestoranis Konvent. Piletid: 5 ja 3 eurot (sooduspilet õpilastele ja eakatele). Avatud ka baar. Tutvu bändiga siin: www.facebook.com/OlMillOfficial ja www.instagram.com/olmillofficial

Viljandimaa viljakatel muldadel alustanud Ol' Mill on saanud juured alla 2014. aastal. Bändi hoiavad maapeal ja töös äikesetormid, tuulispasad, kuid on vaja ka soojust ja pühendumust, et kõik me ümber kasvaks. Selline sümbioos hoiab nende muusika balansis ning nii leidubki Ol’ Mill’i repertuaaris rokki, bluusi, funki, džässi. Tänu nende laiale haardele avastab Ol’ Milli muusikast midagi huvitavat iga melomaan. Bändi ninamees Artur Leppik laulab, mängib kitarri ja saksofoni, selja taga seisab bassimees Henri Lohk ning istub trummar Tauri Tamme.

 

Muuseumiöö programmi Põltsamaa lossihoovis koordineerib Põltsamaa Muuseum. Küsimuste korral kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Põltsamaal on muuseumiöö raames avatud ka Riho Laanese raadiote püsinäitust aadressil Vahe 7. “Kuulame muusikat ja mängime aiagolfi”, kirjutab Riho Laanes.

Vaata lisa: www.muuseumioo.ee

 

 


 

9. august - muuseumi 21. sünnipäev (tasuta sissepääs!)

 

Tuesday the 17th. Põltsamaa Muuseum 2018 - Joomla Site Templates